Заходи та активності
Опубліковано наукове видання за матеріалами
X ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ І НАУКОВИХ
ДОСЛІДЖЕНЬ У КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ
ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ»
(8-9 січня 2023 року)
присвячене актуальним проблемам сучасної науки та досліджень у контексті інтеграції до європейського освітнього простору.
Автори аналізують сучасний стан наукових досліджень в Україні та виклики її інтеграції в європейське дослідницьке співтовариство. Видання охоплює широкий спектр міждисциплінарних тем, зокрема розвиток інноваційних технологій, виклики освіти в епоху цифрових технологій, вплив глобалізації на науку та дослідження та важливість міжнародного співробітництва у сфері науки та освіти. Дослідження, представлені у збірнику наукових праць, базуються на аналізі останніх тенденцій і передового досвіду в галузі науки і досліджень у рамках програми Еразмус+. Видання буде корисним здобувачам освіти, науковцям та педагогам!
Ознайомитись із матеріалами конференції та отримати сертифікати учасників конференції за покликанням: https://inf.vspu.edu.ua/?page_id=706
Підписано GRANT AGREEMENT Project 101085799 — TSDigComp «Трансформація системи формування цифрової компетентності педагога: інноваційні європейські практики» (проєкт 101085799).
Координатор – к.п.н. доцент Кізім С.С., група забезпечення: к.п.н., доцент Волошина О.В., к.п.н., доцент Жовнич О.В., к.п.н., доцент Куцак Л.В., к.п.н., доцент Люльчак С.Ю., к.п.н., доцент Уманець В.О.
Запропонований проєкт підготовлено у відповідності до «Рамки цифрової компетентності для громадян: вісім рівнів майстерності з прикладами використання» та охоплює п’ять сфер цієї компетентності: інформація та цифрова грамотність, комунікація та співробітництво, створення цифрового контенту, безпечність, вирішення проблем.
ЕРАЗМУС+
ЕРАЗМУС+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.
Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства.
Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства, розвиток стратегій і співпраці, професійні мережі та відкриті ресурси.
Завдяки бюджету понад 28 мільярдів євро, що майже вдвічі більше фінансування порівняно з попередньою Програмою 2014-2020 рр., оновлена Програма 2021-2027 рр. є не тільки міжнародною, а й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!